en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Sürüş keyfinizi yükseltecek donanımlar.

 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Yardımcı Kayar Kavrama

  DETAY
LCD Gösterge Paneli

LCD Gösterge Paneli

Güvenli Frenleme için ABS

Güvenli Frenleme için ABS

Tamamen LED Aydınlatma

Tamamen LED Aydınlatma

Yardımcı Kayar Kavrama

Yardımcı Kayar Kavrama

İDEAL SÜRÜŞ POZİSYONU

 • 155 cm - Kadın Örneği
 • 165 cm - Erkek Örneği
 • 175 cm - Erkek Örneği
 Duran Kardeşler Siyah <br /> Mat Gunpowder Black Metallic <br /> (NH 436M)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Siyah <br /> Mat Gunpowder Black Metallic <br /> (NH 436M)

Mavi <br /> Mat Pearl Agile Blue <br /> (PB 413P)

Kırmızı <br /> Candy Chromosphere Red <br /> (R 381C)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda CB250R Başlangıç Motosikleti İçin Uygun mu?

Honda CB250R, motosiklete yeni başlayan kullanıcılar için ideal bir motosiklettir. Düşük yakıt tüketimi, yüksek beygir gücü ve ideal çekiş kuvvetine sahiptir. Ayrıca yüksek cc’li manuel motosikletleri kullanmak isteyenler için 6 ileri manuel vitesi ile başlangıç açısından rahat bir kullanım sunar. Böylece daha yüksek motor hacmine sahip motosikletlere geçmeden önce ihtiyaç duyulan tecrübe edinilebilir.

Honda CB250R'ın Sele Yüksekliği Ne Kadar?

Honda CB250R, 800 milimetre sele yüksekliğine sahiptir ve bu yükseklik, sürücülerin rahatça durup ayağa kalkabileceği şekilde ideal seviyededir. Ayrıca bu pratik tasarımı sayesinde 145 kilogramlık ağırlığı da kolayca kontrol edilebilir.

Honda CB250R'ın Rodaj Süresi Ne Kadar?

CB250R’ın rodaj süresi, ilk 500 kilometredir. Motosikletin bu süre içerisinde aniden kalkış yapmaması ya da hızlı vites düşüşleri gerçekleştirmemesi önemlidir. Buna ek olarak rodaj süresinde diğer agresif sürüş tekniklerinden uzak durulması da önerilir. 

Honda CB250R Naked mı?

Honda CB250R, spor motosikletlerden esintiler taşıyan ve retro tasarım ögelerine sahip olan naked bir motosiklettir. Ancak klasik naked tasarımlarının aksine önden daha az rüzgar alır. Kısacası Honda mühendislerinin tüm hünerlerini sergiledikleri oldukça özel bir tasarıma sahiptir.

Honda CB250R İçin Hangi Aksesuarlar Alınır?

CBR250R için Honda Yetkili Bayileri tarafından sunulan aksesuarlar dışında herhangi bir aksesuar kullanılmaması özellikle önerilir. CBR250R'ın yüksek performansı sebebiyle Honda tarafından onaylanmamış aksesuarlar, motosikletin dengesini bozup ömrünü kısaltabildiği gibi sürüş güvenliğini de tehlikeye atabilir. CB250R modelimiz için sunduğumuz aksesuarlara buradan ulaşabilirsiniz. 

CB250R'ın maksimum gücü ne kadar?

CB250R’'ın tek silindirli ve 4 valfli DOHC motoru, 9500 dd’da 20,3 kW güç ve 7.750 dd’da 23,4 Nm tork üretmektedir.

CB250R'ın yakıt tüketimi ne kadar?

Euro 5 uyumlu motoruyla daha çevreci olan CB250R’ın yakıt tüketimi, kullanıcının fiziksel özelliklerine ve kullanım şartlarına göre değişmektedir. İdeal şartlar altında 100 km’de ortalama 3 litre tüketim seviyesi yakalanabilir.

CB250R'ın maksimum hızı ne kadar?

Kullanıcının fiziksel özelliklerine ve hava/yol şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun koşullarda 140 km/s üzerine çıkabilmektedir. Honda olarak güvenlik konusuna özen göstermekteyiz. Dolayısıyla motor gücü ne kadar olursa olsun hız kurallarına uymanızı ve yüksek hızlara sadece pist gibi trafiğe kapalı ve performanslı kullanım için özel olarak tasarlanmış alanları tavsiye ediyoruz.

CB250R ile uzun yol yapılır mı?

Sürüş keyfini en üst seviyeye taşımayı amaçlayan CB250R ile uzun yol yapılabilir ancak genel olarak şehir içi kullanım için tasarlanmış bir modeldir. Naked segment motosikletlerin yapıları gereği rüzgar korumaları sınırlıdır. Uzun yolculuklarınız için touring segmentinde yer alan modellerimizi inceleyebilirsiniz.

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM